ÖLÜMSÜZ AŞKLAR

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÖLÜMSÜZ AŞKLAR

YENİ PAYLAŞIM ADRESİNİZ...

3 posters

çarşı

turan0618
    turan0618
    TUĞGENERAL
    TUĞGENERAL

Erkek Mesaj Sayısı : 153

çarşı Empty çarşı

Mesaj tarafından turan0618 C.tesi Ocak 10, 2009 10:05 am

Şampiyon Olalım Bu Sene, Uçalım Göklere, Koyalım Cimboma Fenere,Bir Çizik Atalım Dertlere,Beşiktaş'ım Adını Yazalım Her Yere
    Ne Bir Heves,Ne Bir Tutku
    Seni Sevdik Yemin Ettik Beşiktaşş, Sevdamızdan Ayıracak Hiç Bir Bedel Yok Bu Dünyada, Ne Bir Heves, Ne Bir Tutku, Beşiktaş'ım Anlatılmaz Sevgi Bu, Tapıyoruz, Seviyoruz, Aşkından Kahrolduk Biz Deliriyoruz

Aklımda Bir Tek Sen
    Aklımda Bir Tek Sen, Fikrimde Bir Tek Sen, Ne Farkeder Kartal, Sen Hergün Yenilsen,Uğrunda Herşeyden Öyle Vazgeçmişken Nasıl Vazgeçerim Beşiktaş'ım Senden
    Ne F16lar
    [size=16]
    Ne F16lar, Ne de Füzeler, Türkiye'yi Bölmek Böyle G.t İster KAHROLSUN pkk
    [size=16]Çıldırt Bizi Delirt Bizi KartalımA
    Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım Bu Stadı Başlarına Yıkalım
    [size=16]Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi
    Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi Azize Çıktı Kızım Evde Yok Dedi Vaaay Vaayy!!!Demirciler Demir Döver Ocakta Genç fenerli Ne Hoş Olur Kucakta Vaaay Vaaaayy!!

Kıyamet Kopar Çöker Karanlık
    Kıyamet kopar,çöker karanlık,Allah bizi affetmez çok günah aldık, Sevenler ayrılmaz biz bir plan yaptık,Tüm Çarşı cehennemden kombine aldık
    Bu Sevda dan Vazgeçersek
    Beşiktaş'ım, Hayat Sensin, Dünyam Sensin, Herşey Sensin, Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin Bu Sevdadan Vazgeçersek Allah Belamızı Versin.Siyah Ulan, Beyaz Ulan, Alayına Gider Ulan!!!
    [size=16]Siyahım Zindan Olsun Beyaz Aydınlık
    Seninle Ağladık Senle Güldük Biz,Sevdamız Uğruna Canlar verdik Biz,Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık Herkese Var Olmaz Beşiktaşlılık
    [size=16]Deli Diyorlar Bana
    Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem Ohhh
    [size=16]Mesut Et Bizi
    Şampiyonluk Hasretiyle Çok Çile Çektik Geceleri Uyumadık Sabahlar Ettik Uçurumlara Düşmeden Tut Elimizi Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi
    [size=16]Okulda Defteri
    Okulda defteri evde anneyi terkedip geldik sevgilimizi utanmadan istiyor yüzsüzler dolar bu alemde kral yine TARAFTAR
    [size=16]Yalanmış Anladım Başka Sevgiler...
    Yalanmış Anladım Başka Sevgiler En Tatlı Sevgiler Senleymiş Meğer Şampiyon Olmadan Ölürsem Eğer Kefenim Siyahla Beyaz Olsun
    [size=16]Semtimiz erkek semti...
    Gün Doğdu Hep Uyandık Statlara Dayandık Beşiktaş'ın Uğrunada Bayraklara Sarıldık Semtimiz erkek semti aşık eder herkesi üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi işte biz kötü günde hep Omuz Omuzayız övünmek gibi olmasın biz Karakartallıyız
    [size=16]Beşiktaş'ın Manyağıyız
    Besiktasın Manyagiyiz,Piskopatın Allahıyız Alem Buysa
    [/size][/size][/size]
    [/size][/size][/size][/size]
    [/size][/size][/size]
    salih
    salih
    ALBAY
    ALBAY

Erkek Mesaj Sayısı : 146

çarşı Empty Geri: çarşı

Mesaj tarafından salih Çarş. Haz. 24, 2009 10:44 am

WALLA NE DİİM ASLINDA GSLİİM AMA YİNEDE ÇARŞIYI HİÇBİR ZAMAN KÖTÜLEMEM GÜZEL Bİ TARAFTAR GRUBU
    emre06
    emre06
    ORGENERAL
    ORGENERAL

çarşı Empty Geri: çarşı

Mesaj tarafından emre06 Perş. Haz. 25, 2009 11:09 am

arkadaslar oncelikle paylasımlarınız için tesekkur ederiz.takım konu baslıklarını daha da duzenlemenizi istiyorum.mesela takım marsları die içiçnde ayrı bir konu baslıgı acabilirsiniz.tranfer konu baslıgı acabilirsinz.eger boyle yaparsak forumun daha duzenli hale geleceginden eminim.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:01 pm